CodePlay by Asseco 2018
All you need is bank!

CURRENT STATUS

Ogłoszenie zwycięzców

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

SEE RESULTS

CodePlay by Asseco 2018

O InkubatorzeIdee stają się rzeczywistością

Asseco Innovation Hub to program, którego celem jest wyszukiwanie nowatorskich rozwiązań dla branży finansowej, znajdujących się we wczesnej fazie tworzenia oraz ludzi, którzy za nimi stoją. Zapewniamy przyjazne środowisko do rozwoju pomysłów i przekuwania ich w komercyjne produkty. Asseco Innovation Hub nie tylko pomaga rozwijać pomysły, ale także wprowadzać je na rynek.

Dzięki współpracy z AIH zyskujesz:

  • wiedzę i doświadczenie,
  • wsparcie eskperckie,
  • dostęp do narzędzi i zasobów, 
  • wsparcie finansowe,
  • wiarygodność w oczach potencjalnych klientów i partnerów Asseco. 

Dowiedz się więcej na: http://innovationhub.asseco.com/


Jaki działamy?

Jeden cykl „od pomysłu do produktu” trwa około 15 miesięcy i został podzielony na etapy.

I ETAP: Prototypowanie
W ramach CodePlay oraz innych źródeł wyszukujemy interesujące nas pomysły, prototypy i projekty do programu. Etap trwa około 3 miesięcy i kończy się wyborem do 10 prototypów.

II ETAP: Inkubacja
Celem etapu inkubacji jest zbudowanie na bazie prototypów minimalnego wartościowego produktu – czyli MVP (czas do 3 miesięcy). Rozwój projektu ma miejsce dzięki wsparciu firmy. Tą fazę projektu kończy ShowMe Day, podczas którego zespoły prezentują rozwiązanie przed Radą Innovation Hub i walczą o jedną z pięciu przepustek do kolejnego etapu.

III ETAP: Weryfikacja biznesowa w Innovation Lab
To pierwsze wdrożenie rozwiązania do testów z wybranymi klientami, które dostarcza niezbędne wskazówki co do jego dalszego rozwoju. 3miesięczna weryfikacja kończy się DemoDay, w czasie którego Rada Innovation Hub wybiera maksymalnie 3 MVP.  

IV ETAP: Akceleracja
Jest to ostatni 6 miesięczna etap, którego celem jest rozwinięcie 3 wybranych MVP do postaci produktu sprzedażowego lub usługi i włączenie ich do oferty produktowej Asseco.