CodePlay by Asseco 2018
All you need is bank!

CURRENT STATUS

Ogłoszenie zwycięzców

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

SEE RESULTS

CodePlay by Asseco 2018

Back

Frugal

Project description

Kto z Was może z czystym sumieniem przyznać, że jest świadom ile wydał w ostatnim miesiącu na warzywa i owoce? A może znacie kwotę jaką przeznaczyliście na paliwo do Waszego samochodu? Niestety tempo dzisiejszego życia i natłok informacji wokół nas wymagałby od nas niesamowitej pamięci i skrupulatności by zapanować nad wszystkimi naszymi wydatkami.

Korzystając z rozwiązań bankowych firmy Asseco otrzymujemy informację, kiedy użytkownik dokona jakiejś transakcji. W tym momencie wysyłamy zapytanie na jego telefon czy nie chciałby, zaksięgować sobie tej płatności w celu późniejszej analizy. Jedyne co musi wykonać to kliknąć w powiadomienie na telefonie i wykonać zdjęcie swojego paragonu.

Następny przebieg przepływu informacji w aplikacji jest w pełni automatyczny. Zdjęcie dociera na naszą chmurę obliczeniową, gdzie najnowocześniejsze technologie oparte na algorytmach sztucznej inteligencji jak np OCR, analizują paragon tworząc na jego podstawie skategoryzowany raport o zakupach.

Całość analiz dzięki obecności w chmurze, jest dostępna dla użytkownika w dowolnym momencie z każdego urządzenia. Profesjonalny panel administracyjny dostarcza wszelkie interesujące nas informacje w zaledwie kilka kliknięć myszką.

Zagłosuj na Frugal i zapanuj nad swoimi wydatkami!