CodePlay by Asseco 2018
All you need is bank!

CURRENT STATUS

Ogłoszenie zwycięzców

SEE RESULTS

Thanks to all Participants!

SEE RESULTS

CodePlay by Asseco 2018

Back

Rewardify

Project description

Korzystasz z systemów lojalnościowych w supermarketach ale masz dość zbierania naklejek lub brakuje Ci miejsca w portfelu na te wszystkie karty?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję idealnego rozwiązania, do którego potrzebujesz wyłącznie swojego telefonu!

Dżungla amazońska może odetchnąć z ulgą! Wystarczy, że za zakupy zapłacisz kartą a Rewardify zadba o doliczenie do Twojego konta odpowiedniej ilości punktów! Chcesz odebrać należne benefity? Nic prostszego! Nasza aplikacja wygeneruje specjalny kod QR, który wymienisz na nagrodę! Zakończ bitwy o naklejki w znanym dyskoncie z owadem w nazwie! Zagłosuj na nasze rozwiązanie!


Może jesteś właścicielem sklepu i kłótnie klientów z kasjerami to dla Ciebie chleb powszedni? Albo chcesz uniknąć problemów z rozliczaniem punktów za zwrócone przez klienta towary? Nie chcesz wydawać ogromnych ilości pieniędzy na druk i transport kart i naklejek? Szkolenia dla personelu wiercą ogromną dziurę w budżecie? Wybierz naszą aplikację, a wszystkie powyższe problemy odejdą w niepamięć! Rewardify to uniwersalna aplikacja, dzięki której możesz obsłużyć każdy system punktów lojalnościowych! Postaw na tańsze i bardziej niezawodne rozwiązanie.